10 nejpovedenějších designů snowboardů

Je jasné, že si člověk vybírá snowboard hlavně podle technických vlastností a parametrů, podle toho, jak jezdí a podobně. Neméně důležitá pro mnoho jezdců je ale i barva a design. Když se vám prkno nelíbí, prostě si ho nekoupíte. Dali jsme dohromady 10 nejpovedenějších designů prken letošní sezóny. Pět holčičích a pět klučičích.

Romantický dámský all-mountain snowboard Roxy Torah Bright XC2 z rukou designérky Stephanie Smith se hodí pro free style a power jízdu, spíš pro pokročilé jezdkyně, které upřednostňují agresivnější formu jízdy. Design v teplých barvách a jemných liniích dokonale kontrastuje s typem prkna.

Další holčičí all-mountain pro pokročilejší jezdkyně – snowboard GNU CC Laides Choice. Tenhle super kvalitní ručně vyráběný americký snowboard si designově hraje s prvky exotiky a surrealismu. Na svahu určitě nepřehlédnutelný.

Hodně výrazné a lehce metalové bývají snowboardy Lib Technologies. Nám se líbil model Box Scratcher BTX s originálním industriálním, až lehce depresivním vzorem.

Opět univerzální prkno pro milovnice spíš pohodové jízdy i začátečnice – snowboard Nitro Mystique. I designově působí hodně neagresivně, klidně a barevně moc příjemně.

A nesmíme zapomenout na modýlek z dílny Burton. Zaujal nás opravdu vtipný snowboard Burton Lip-Stick pro příznivkyně freestylu. Ten nanuk je prostě k nakousnutí!

Tenhle pánský snowboard Lib Technologies Jamie Lynn Phoenix C3 se hodí pro rychlou a precizní jízdu, ale designově působí spíš pohodově a hipísácky. Něco dravého a energického z něj ale srší.

Pánský snowboard GNU Smart Pickle PBTX díky výrazným barvám na svahu doslova zazáří. Vypadá dost originálně a přitom nadčasově.

Stylový univerzální snowboard Burton Custom Flying se hodí pro pokročilejší jezdce, kteří mají rádi jízdu v prašanu, na sjezdovce i ve snowparku. Kombinace barev a detailů v přírodním dřevu se opravdu povedla.

Jednoduchý snowboard Gravity Empatic nás v námořnickém, ba přímo pirátském provedení také zaujal.

A nemůžeme opomenout ani romantický all-mountain snowboard Nitro Team Exposure. Krajiny na fotkách působí klidně a pohodově a rozhodně je to opravdu netradiční nápad.