16 druhů slušivých letních kraťasů pro holky

alt

Sháníte slušivé kraťasy na léto? Radši sportovní, sexy nebo prostě vzdušné a pohodlné? Máme pro vás tipy na 16 druhů holčičích kraťasů různých délek, materiálů a střihů. Stačí jen vybrat ty pravé.

Mini šortky patří stále mezi nejoblíbenější letní kousky všech štíhlých dívek a dam. Zakrývají minimum, takže se vám mohou krásně opalovat nohy a není vám v letním vedru horko. Věčné jsou samozřejmě džínové nebo klasické plátěné šortky, ale za úvahu stojí i plátěnky netradičního střihu s širší nohavicí s kovovým zapínáním na jejím konci. Skvělé jsou i vzdušné a super lehoučké šortky na širokou gumu a šňůrku.

alt

Sportovkyně, které potřebují absolutní svobodu pohybu, možná sáhnou raději po šortkách z teplákoviny. Jsou příjemné na tělo a nebrání v jakémkoli pohybu. Vybírejte mezi více či méně přiléhavými sexy modely od DC, Funstorm nebo Fox.

alt

Někdo má raději kraťasy do půli stehen. V této délce se dají pořídit sexy džínové přiléhavé kraťasy, které na ulici jednoznačně zazáří, nebo plátěné kraťasy s volnější nohavicí. Nesmrtelné zůstávají kraťasy klasického kalhotového střihu z příjemné bavlny s lehce zahrnutou nohavicí.

alt

A dál prodlužujeme. Velmi oblíbené a pohodlné jsou kraťasy po kolena, které se hodí do přírody, na sport i do města. Pořídit se dají kraťasy klasického kalhotového střihu nebo volnější sportovní s proužkem nebo kostkované, ale i netradiční s asymetrickým zapínáním a staženou nohavicí na konci. Vypadají zajímavě a velmi pohodlně.

alt

Na závěr jsme se dostali k tříčtvrtečním modelům, které se dají využít i když je v létě malinko chladněji. Nosí se klasické kalhotové s širokým pasem a staženou nohavicí na konci nebo pohodlné teplákové pro ženy a dívky, které rády relaxují a sportují. Za zmínku stojí i volné tříčtvrteční kalhoty se sníženým sedem, které stoupají na popularitě.

alt