4 typy bot, které musí mít každá holka

Typů bot, které se letos v létě nosí, je fakt hromada. Existují ale čtyři základní modely, ze kterých by měla vybírat každá holka, která chce být v létě trendy. Vesměs se hodí k mnoha typům outfitů a rozhodně nechybí v šatnících módních ikon.

1) Šněrování, kam se podíváš

Hitem léta je rozhodně šněrování na tričkách, topech nebo plavkách. Nevyhnulo se ale ani botám. Sandály se šněrováním vypadají skvěle k rozevláté sukni, capri džínám i šortkám. Prostě univerzální letní botky, které dodají outfitu volnomyšlenkářský look.

2) Pantofle nejsou jen na chalupu

Pantofle rozhodně už dávno nenosíme jen jako přezůvky do kanclu nebo rychlo obouvací boty na chalupu. Parádní designové pantofle se dají nosit do města ke kalhotám i šatům. Obzvláště letos v létě letí třpytivé modely a výrazné odstíny z řady ušlechtilých kovů. Je libo třeba rovnou zlato od Roxy?

3) Rychle nazout a běžet

Sportovnější typy holek nebo ty, které prostě chtějí pro svoje nožky pohodlí v lehce chladnějších letních dnech, by se měly porozhlédnout po nějakých slušivých slip-on. Třeba po nějakých metalických slip on Vanskách?

4) Mule shoes s otevřenou špičkou

Vysoké, takzvané mule shoes s otevřenou špičkou a robustní platformou nebo klínkem letos neuvěřitelně letí. Vylepšují celkovou ženskou siluetu a dají se nosit k čemukoli. Povedené kousky letos vzešly například z dílny U.S. Polo Assn.