5 tipů, jak se na jaře odlišit od ostatních

… aneb jak zajímavě oživit jarní outfit. Většina žen se snaží oblékat alespoň zčásti podle nejnovějších módních trendů a zároveň chce každá vypadat zajímavě a jinak než ostatní. Jednoduchý módní jarní outfit se dá oživit i jedním dobře vybraným extravagantním doplňkem.

1) Nápadným a zároveň velmi praktickým doplňkem je velký barevný šátek, který se hodí k jednoduché bundě, kabátku, ponču, svetru nebo mikině. Parádní barevné a extravagantní modely nabízí již tradičně španělská horkokrevná Desigual, poněkud střídmější, v lehce indiánském duchu se nesou šátky z dílny Roxy. Vypadají skvěle a je v nich obzvlášť v chladných jarních ránech teploučko.

2) Další netradiční volbou je klobouk. Tahle pokrývka hlavy se nosí už po mnoho století, ale u nás v současnosti jakoby se ji ženy bály nebo neuměly používat. Přitom vhodně vybraný klobouk zvýrazní obličej a dodá ženě šmrnc.

3) S prvními paprsky jarního slunce se hlásí o slovo také sluneční brýle. I ty ale nemusí být jen praktickou pomůckou k ochraně očí, ale také výborným módním doplňkem, který každého zaujme. Parádní jsou třeba kousky od MasterDis, s barvou a vzory na obroučkách si pohráli také u Vans.

4) Nezbytnou součástí každého outfitu, jakmile holky opouštějí dům nebo byt, je samozřejmě nějaká kabelka. I ta sama o sobě může být nejnápadnějším kusem modelu. S extravagantním designem si hrají například značky Candy Flowers, zmiňovaná Desigual nebo Skunkfunk.

5) A co takhle vyměnit kabelku nebo tašku přes rameno za slušivý městský batoh. Batoh nemusí patřit jen sportu a cestě do školy. Dobře vybraný model se dá nosit k šatům i ke kabátu a klidně i do práce. Skvostné modely najdeme třeba u Roxy nebo Mi Pac.