8 „must haves“ letošního léta

Léto je v plném proudu, vyrážíme na dovolené, užíváme si pohody. Taky samozřejmě neustále doplňujeme šatník. Přinášíme pár tipů na kousky, které letos v létě každopádně patří mezi „must haves“.

1) Pohodlné, trendy a stylové jsou rozhodně espadrilky. Nejsou žádnou novinkou v obouvání, ale letos tyhle šikovné plátěné botky ideální na výlet i na pláž zažívají boom.

2) Skvělou náhradou za šaty nebo kraťasy s topem můžou být letní overaly. Dobře se nosí, jsou vzdušné a elegantnější modely se hodí i do společnosti.

3) Hodně sexy vypadají topy a šaty s tenkými ramínky za krk, které odhalují ramena. Ať už jednoduché jednobarevné modely nebo výraznější vzorované.

4) Holky i kluci by měli ve svém šatníku mít nějakou jednoduchou džínovou košili. Dá se skvěle kombinovat s dalším oblečením a šikne se na chladnější večery.

5) Stejně tak džínové kraťasy patří ke znovu objeveným kouskům. Holky sáhnou po co nejkratších, ke klukům se hodí spíš délka nad kolena.

6) Holky, nebojte se výrazných kabelek. Nemusí být nutně vzorované, ale třeba jednobarevné, avšak výrazné. Taková červená kabelka Toscanio skvěle ozvláštní třeba i černě laděný outfit.

7) Hitem léta jsou samozřejmě květované vzory. Kytky nemusí zdobit tradičně jen šaty nebo topy, ale třeba i kalhoty a legíny.

8) A samozřejmě nesmí chybět neonová barva. Obzvlášť se uplatnila na plavkách. Takové pánské jednobarevné neonové šortky prostě vypadají skvěle a dávno nepatří jen k pobřežní hlídce. Všichni muži se v nich stávají nepřehlédnutelnými.