Back to school aneb buďte připraveni!

Prázdniny se bohužel přehouply do poloviny a pomalu nastává čas myslet na školu. Tedy alespoň na to, jak v prvních školních dnech zazářit. Protože, jak známo, koncem srpna už jsou pulty obchodů značně přebrané. Máme pár tipů, na co při návratu do školy nezapomenout.

Samozřejmě na nový stylový batoh. Tradičně parádní kousky nabízejí osvědčené značky jako Dakine, Burton nebo pro holky Roxy.Kdo počítá s tím, že se mu musí vejít notebook, měl by volit batoh nebo tašku, která bude mít speciální vyztužený prostor, kdo má jen malý tablet v obalu, může sáhnout prakticky po čemkoli – stylový streetový batoh, větší taška přes rameno nebo něco sportovnějšího.

Komu se do koupě nového batohu nechce, měl by alespoň ten starý něčím ozvláštnit… zajímavý přívěsek, placka, samolepka, prostě cokoli…

Když ne přímo batoh, co si udělat radost nebo zaujmout spolužáky novým pouzdrem? Pěkná designová pouzdra mají ve své nabídce australští Quiksilver nebo Burton či Dakine. Vyznačují se jednoduchým, skladným tvarem a jak jinak než originálním designem. Vyberou si milovníci klasiky a jednoduchosti i ti, kdo touží po nějaké trendy pecce.

Mimochodem, Burton kromě jiného vyrábí i hodně povedené obaly a pouzdra na tablety. Dají se skvěle kombinovat s designem batohu nebo i peněženky.

A když už jsme u peněženek, není špatné ve školní kantýně zazářit s nějakou novou stylovou peněženkou od Roxy, Dakine nebo Vans.

No a jestli počítáte s tím, že se budete jako každý rok ve škole občas nudit, není nad to zkontrolovat stav sluchátek, které si připojíte k smartphonu a poslechnete si místo nudné učitelky trochu muziky. Bezva barevné pecky do uší nabízí Vans.

Bojíte se, že si toho úča všimne? Chce to trochu důvtipu a umění kamufláže… kolem krku si můžete omotat větší šátek a máte dvě mouchy jednou ranou – schovka pro sluchátka a zajímavý módní doplněk!