Bandážové podprsenky a návrat květinových vzorů. To jsou plavky pro přicházející léto

alt

Teploty se tento týden opět vyšplhaly k letní metě a je na čase začít vybírat plavky. Pokud počasí vydrží, mohly by se začátkem června začít otvírat plovárny a koupaliště. Hitem mezi letošními dámskými plavkami budou dvojdílné modely s květinovými a exotickými vzory a bandážovými podpsenkami. Cizokrajné motivy a květy se ale nevyhnou ani jednodílným modelům.

Pro výběr těch správných plavek stále platí: nebojte se výrazných barev a vzorů. V letošní sezoně se znovu objeví barevné květinové vzory a exotické potisky. Mimo ovšem nebudou ani klasické puntíky a proužky ve stylu 60. let.

Ženy, jejichž problémovou oblastí jsou stehna, by měly vybírat raději jednobarevné spodní díly a barevnost a vzory rozehrát na podprsence. Aby odpoutaly pozornost právě od nohou. Opticky zeštíhlit nohy dokáže také výrazně vykrojený spodní díl. Boubelky, vyhněte se šortkám!

Oproti tomu pro ženy, které chtějí raději schovat bříško, byly vytvořeny tzv. tankiny. Horní díl plavek dosahuje až na břicho podobně jako tílko. Ani u tankin se nebojte hry barev a vzorů.

alt

Módním hitem léta 2014 je takzvaná bandážová podprsenka. Fantastické modely tohoto typu prodává například značka Roxy.

Jak si správně vybrat vhodné plavky pro různé typy ženské postavy si přečtěte v našem magazínu příští týden. Za čtrnáct dnů budeme v plavkovém seriálu pokračovat. Dozvíte se, jaké trendy a nové materiály se objevují u pánských plavek.