Batohy Mi Pac – spojení kvality, originálního designu a tradičního střihu

Batohy Mi Pac mají na trhu, jen pár let od vzniku prvního modelu, skvělé jméno. Za rychlost v budování značky dokonce loni získala firma cenu Drapers Footwear and Accessories Award. Daří se jí díky spojení kvality a osobitého vzhledu. Dlouhodobě totiž spolupracuje se skvělými kreativci, například s designérkami Nyx Deyn, Eloise Roberts, s uznávanou (více než staletou) Liberty Art Fabrics, ale také s nejúspěšnějšími studenty London College of Fashion.

A kdo se za těmito jmény skrývá? Nyx Deyn se doslova narodila mezi textilem, pochází totiž z britského Manchestru. Vystudovala design a roku 2009 se skaterkou Mariou Falbo a DJkou a spisovatelkou Natalií Davis založila vlastní módní značku Copson Street, která se vyznačuje mírně provokativním a zapamatovatelným výrazem. O rok později se pustila do spolupráce s japonskou značkou Uniqlo a loni se svoji sestrou, modelkou Agyness, založila další značku – Title A, která spojuje prvky mužského střihu s ženským půvabem. Pro Mi Pac navrhla loňskou autorskou řadu palmových vzorů a otisků.

Letos ji u Mi Pac zastoupila Eloise Roberts, donedávna spíše méně známá nezávislá návrhářka textilních vzorů. O to víc překvapí její ilustrace a vzory, které se vyrábějí v různých barvách, a každý si tak může vybrat tu, která se hodí k jeho vlastnímu osobitému outfitu.

Liberty Art Fabrics patří k nejznámějším a nejstarším anglickým značkám s rozmanitou nabídkou vzorů, vlastním studiem a designéry. Arthur Lasenby Liberty otevřel svůj podnik s látkami a oděvy již roku 1875.

V letošní nabídce Mi Pac najdete otisky stáda slonů z kolekce Premium Prints, čtyři barvy severských vzorů z Nordic & Pocket Prints, barevnější Hot Zebra – Rainbow z Custom Prints & All Stars a také umírněnější batohy Maxwell Classic.