Blackcomb Skate Tour 2015 startuje 24. července v České Lípě

alt

Kdo skejtuje, má rád skateboarding a pohybuje se prostě ve skateboardové kultuře, stoprocentně ví, co znamená, když se řekne: „Jede se na tour!“ A přesně takhle si pár lidí ze severu Čech jednou řeklo, že zkrátka pojedou na tour. A aby to nebylo jen tak, naplánovali si cestou bohatý program. Města, kterými se proženou, se mají na co těšit. Blackcomb Skate Tour 2015 prostě bude stát za to.

Tahle skate tour symbolizuje pohodu, přátelství, zážitky a velký hec při vracení tricků na spotech, které se partička bude snažit poprvé pokořit. Navíc velká část skupiny pojede notný kus cesty prostě na skejtech. Ale tahle akce má ještě jeden důležitý úkol: podpořit skaters všech generací a ukázat krásu pravého skateboardingu.

alt

V každém městě, kterým bude konvoj složený z jezdců, řidičů, kameramanů, fotografů a organizátorů projíždět, se plánuje menší contest o věcné ceny, s hudbou a zúčasnit se může každý, kdo má skate a chuť si užít pohodový den.
Na Tomáše Javůrka, Karla Raichla, Jana Jiřičku, Jana Machačku, Adama Pelce, Martina Mouchu, Jana Krabce, Jencka Jana Harbicha, Jakuba Harbicha, Oldřicha Harbicha, Matěje Harbicha, Zdeňka Šarapatku, Tomáše Vejmolu, Luboše Harbicha, Jana Hlaváče, Jana Bachroně, Františka a Michala Petžílkovi, Petra Jiráska a Josefa Prokopa se můžete těšit v České Lípě, Kolíně, Pardubicích, Jihlavě, Brně, Olomouci, Ostravě a Třinci, kde v sobotu 1. srpna tour završí Blackcomb.cz Sk8 Cup.

Celou akci a každý důležitý moment se pokusí zachytit se svou nadupanou kamerou Jan Machačka a z pořízeného materiálu by mohl vzniknout nějaký skvělý film, o kterém určitě ještě uslyšíte.

Tour bude mít svoji událost na Facebooku a a profil na Instagramu, takže bude možné sledovat, kudy konvoj zrovna táhne, a bude možné odhadnout, kdy a do jakého města právě míří. Sledujte hashtag #blackcombtour nebo událost na FB Blackcomb tour 2015, kde se průběžně budete dozvídat novinky. Firmám Blackcomb.cz a Restart skateboards, které tour zaštiťují, patří velký dík!