Blíží se vysvědčení... nezapomeňte na malou odměnu pro svého potomka!

alt

Vysvědčení znamená pro každého žáka a studenta důležitý mezník ve školním roce. A i když známky často nesplňují očekávání rodičů, nějaký malý dárek si děti za to, že musely protrpět ve škole ty nekonečné hodiny, zaslouží. Máme pár tipů, co by se vašim potomkům mohlo líbit.

Batoh Burton - Kluci ocení nějaký pěkný vydesignovaný školní batoh od Burtona. S touhle značkou na zádech budou zaručeně in a vy budete mít dobrý pocit, že jste koupili kvalitní výrobek.

Aktovka Roxy - Že starým dobrým aktovkám odzvonilo? Tak to jste neviděli batohy od australské dívčí značky Roxy. Divoké aktovky s různými potisky se základní růžovou barvou by si vybral i nejeden teenager. Rozhodně s nimi každá dívka upoutá pozornost.

Pouzdro Dakine - Co takhle pouzdro na tužky? Velký výběr supr kousků má třeba Dakine. Různý design, barevné kombinace, jednoduchá pouzdra i bláznivější modely.... vybere si určitě každý.

alt

Jojo, kendama - Můžete se zaměřit na nějakou „přestávkovou“ zábavu a koupit třeba jojo nebo japonskou kendamu. Obě hry nejen že zaujmou spolužáky, ale taky rozvíjejí motorické schopnosti.

Chuckbuddies - Teď v zimě by se hodil i panáček Chuckbuddies – miniaturní gumový chlapík, co dokáže napodobit všechny freestylové triky na snowboardu nebo na lyžích. Je to skvělá zábava s přáteli i bez nich.

Náušnice Love Music - Holky určitě nepohrdnou nějakými pěknými náušnicemi od Love Music. Jejich barevné pecky s originálními motivy zaujmou každou slečnu.

Poukaz - Když si ani teď nevíte rady, čím vašeho miláčka potěšit, věnujte mu jednoduše poukaz na nákup v e-shopu s největším výběrem fashion módy a doplňků u nás.