Burton překvapuje. Už jste viděli zbrusu novou kempingovou kolekci?

alt

Většina lidí si spojuje pohodovou americkou značku se snowboardingem, snowboardovým a skejtovým oblečením… Firma Burton ale rozšířila svůj záběr a v nové jarní kolekci Durable Goods Colection představuje kempingovou výbavu. A nebyl by to Burton, kdyby nebyla designově fakt povedená!

Prkno můžeme zase na pár měsíců zavřít do skříně a poohlédnout se po nějakém letním dobrodružství. Stan, karimatka nebo kempingové křeslo se bude určitě hodit. Všechny tyhle nezbytné výrobky nabízí nově také náš oblíbený Burton.

Stan klasické konstrukce pro dvě osoby se hodí na festival i do přírody, nabízí dostatek prostoru, dá se snadno sbalit a moc neváží. Vznikl kolaborací s dlouholetým výrobcem stanů a spacáků Big Agnes a barevně (černá, žlutá, fialová) padne do širší jarní kolekce batohů, tašek, kufrů a dalších cestovatelských “pomůcek”. Ve stanu samozřejmě nesmí chybět super pohodlná, žluto-fialová nafukovací karimatka z odolného nylonu.

alt

Pohodlíčko s kafíčkem si každý dobrodruh a cestovatel užije v lehkém skládacím křesle z polyesterové tkaniny a hliníkových tyčí. Jednoduše se skládá a rozkládá a kombinace fialové, žluté, černé a bílé se opravdu podařila.

Nakonec musíme upozornit také na batikovanou, polyesterovou houpací síť pro všechny milovníky relaxace v přírodě. Dá se snadno uchytit mezi dva stromy v lese i na zahradě.

alt

Stačí už jen vybrat ten správný festival a vyrazit!