Česká pošta rozjela předvánoční akci. V soutěži Vyhraj s balíkem můžete získat i tablet

S blížícími se Vánoci začala hlavní sezóna e-shopových prodejů. Při rostoucí nákupní horečce zákazníci nevolí jenom mezi obchodníky, ale také jejich dopravci. Za pár týdnů bude právě jejich flexibilita a spolehlivost rozhodovat o tom, zda-li vybrané dárky stihnou svoji cestu pod vánoční stromeček včas.

Zákazníci e-shopu Blackcomb.cz se mohou zapojit do nové České pošty „Vyhraj s balíkem“. Na výherce čeká několik tabletů Galaxy A 9.7 a 90 poukazů na 1000 korun za zboží v partnerských e-shopech. Losuje se každý den a celkově je ve hře krásných 190 výher.

Mezi nimi stojí za pozornost také balíčky personalizovaných on-line pohlednic. Pošta totiž umí vytvořit skutečnou papírovou pohlednici z fotografie, kterou jí pošlete on-line ze svého telefonu. Váš záběr, třeba z dovolené, vytiskne a doručí zvolenému adresátovi.

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo do 18.12. dostane balíček Do ruky nebo Na poštu a zadá jeho číslo do webového formuláře. Kdo chce soutěžit i o hlavní ceny, měl by si předtím bezplatně on-line objednat zákaznickou kartu. Díky ní lze levněji zasílat dopisy a hlavně, zbaví vás otravného vyplňování podacích lístků.