Chcete první školní den oslnit své spolužáky? Přinášíme 10 nápadů, jak na to

Všichni netrpělivě čekají, jak se kdo během léta změnil nebo nezměnil. Někoho si všichni spolužáci hned všimnou a stane se středem pozornosti, jiný zůstane stejným sucharem jako loni. Chcete i vy hned první den na pohled zaujmout? Přinášíme pár tipů, díky kterým se vám to určitě povede.

1. Nový vydesignovaný batoh s květinovým nebo nápadným exotickým potiskem třeba od Roxy, Burtonu, Mi Pac nebo Vans.

2. Jestli ale zrovna nejste při penězích a nový batoh si fakt nemůžete dovolit, zkuste se poptat u babičky, tety nebo mámy po nějakém retro kousku, který si můžete sami vylepšit zajímavou plackou nebo nášivkou. Retro design u batohů v letošní sezoně letí, nebojte se proto experimentovat.

3. Nové nápadité pouzdro na tužky (například Dakine). Toho si na lavici všimne zaručeně každý.

4. Vyzkoušejte nový a neobvyklý účes a doplňte barevným pruhem, vpleteným korálkem nebo copánkem.

alt

5. Kdo je zručný (nebo má šikovnou mámu, ségru, babičku,...), může se porozhlédnout po různých „handmade“ serverech a navrhnout si nějakou pěknou jednoduchou tašku přes rameno, kterou využije místo batohu. Bude to zaručeně originální doplněk.

6. Většina lidí už dneska nenosí hodinky, protože má telefon. Hodinky však můžou být nejen praktické, ale stanou se skvělým a nápadným módním doplňkem. Třeba taková firma Neff vyrábí designové kousky, za které dáte jen pár stovek.

alt

7. Prohrabejte šatník nebo navštivte sekáč a vyberte nějaké nudné jednobarevné triko. Pak se vydejte do papírnictví pro fixy na textil a nechte pracovat svou fantazii. Zapojte klidně i tříletého bráchu a vytvořte na tričku nějakou naprosto šílenou, energickou kreaci. Uvidíte, že zazáříte.

8. Přijďte s nějakou originální přestávkovou zábavou. Natrénujte třeba něco s jojem, pořiďte si fingerboard a předveďte jen pomocí prstů pár skateboardových triků. Nebo se zabavte hračkou zvanou Chuckbuddies, což je mechanická figurka, která dokáže kopírovat pohyby skutečných snowboardistů.

alt

9. Pořiďte si nějaký fakt stylový obal na tablet. Třeba kousky od amerického BURTONu určitě nejsou k zahození.

10. Vylepšete svoje boty. Kupte si nápadné různobarevné tkaničky a každé botě dejte jinou. Botu můžete dozdobit i nějakým odznáčkem.