Chilli – královna mezi freestylovými koloběžkami

alt

Vysoce kvalitní německé koloběžky Chilli si pochvalují nejen začínající a pokročilí jezdci, ale i sami profesionálové. Skvělý design a hlavně dokonalé provedení a výběr těch nejlepších materiálů dostal koloběžky Chilli na špici mezi ostatními značkami.

Značku Chilli založil bývalý vojenský potápěč Panos Hadjinicolaou, který původně pochází z Kypru. Je známý jako perfekcionista a milovník dokonalosti a zároveň týpek, který v životě vyzkoušel snad všechny extrémní sporty. A mimo jiné si zamiloval i freestylovou jízdu na koloběžce. A nebyl by to on, aby nezatoužil po naprosto dokonalém výrobku tohoto druhu. Hledal ty nejlepší materiály a způsoby, jak profi streetovou koloběžku vyrobit. Výsledkem jsou vysoce kvalitní, tepelně zpracované koloběžky vyrobené z nejkvalitnějších slitin kovů.

alt

Vyberou si začínající, mírně pokročilí i pokročilí jezdci. Freestylové koloběžky Chilli se vyznačují opravdu hezkým a moderním designem, pevnou deskou a odolnou slitinovou vidlicí. Hodí se do skate-parku i na streetové ježdění. Řídítka se vyrábějí z nezničitelné oceli a každá koloběžka má kvalitní ocelovou flex brzdu. Kolečka se vyrábějí z hliníku.

Na koloběžkách Chilli dokonce jezdil i dvojnásobný mistr světa ve freestyle scooteringu a mnohonásobný mistr Evropy Martin Nogol, průkopník freestyle scooteringu v Česku.