Co k Vánocům pro ségru, dceru nebo přítelkyni? Určitě potěšíte něčím od Roxy

alt

Celosvětově oblíbená a proslulá značka Roxy vyrábí fashion módu čistě pro ženy a dívky. Stejně jako její zastřešující společnost Quiksilver, i Roxy spatřila světlo světa ve vodním prostředí. Dnes ji milují všechny fanynky boardriderových sportů a nějakým tím tričkem, mikinou , svetříkem nebo bundou od Roxy potěšíte každou ženu.

Na samém začátku, v roce 1990, vznikla kolekce oblečení pro surfing a okamžitě zaznamenala obrovský úspěch. O dva roky později přišla firma Roxy s řadou džín a také s prvními kousky zimního oblečení. Opět úspěch. Od té doby postupně rozšiřovala svou nabídku a dnes šije několik kolekcí každý rok, včetně módního fitness oblečení.

alt

Už od samotného vzniku se profilovala jako módní značka symbolizující horský a přímořský životní styl. Ať již je oblečení navrhováno pro surfing, snowboarding, do hor, na pláž, do města, ať je nosí mladé slečny či zralé ženy, Roxy je pro všechny symbolem kvality, inovace a pohodlí. Dnes má ve své nabídce i bundy, helmy nebo kufry. Sortiment se opravdu rozrostl.

Zřejmě neexistuje čistě ženská značka, která by Roxy konkurovala. Surfařky, snowboardistky a skateboardistky ji milují nejen pro kvalitu a technickou důmyslnost, ale i pro hodnoty, které značka ztělesňuje. Svoboda, pohoda a aktivní životní styl.

alt

Do týmu Roxy patří jedny z nejlepších freestyle sportovkyň, surfařky, lyžařky i snowboardistky. Patří k nim i Dara Howell, čtyřiadvacetiletá závodnice na freestyle lyžích, která sbírá úspěchy po celém světě a dokonce i zvítězila na posledních olympijských hrách.

alt

Takhle si to dávala Dara v Soči: