Co nutně potřebujete do nového školního roku – 1. díl

alt

Prázdniny pomalu ale jistě končí, což je samozřejmě příšerná škoda a všechny školou povinné přepadá smutek a žal. Ale nezoufejte a zlepšete si náladu výběrem nového outfitu, ve kterém v prvních školních dnech jistě zazáříte. Pár nápadů a tipů se dozvíte v našem třídílném miniseriálu.

Jako první každého samozřejmě napadne nový batoh. Milovníci klasiky sáhnou po nějakém stylovém, méně nápadném kousku třeba od Vans. Kdo chce být nepřehlédnutelný a extravagantní, může vybírat mezi značkami Dakine, Roxy nebo Quiksilver.

alt

A podle čeho vybírat, abyste si nakonec nekoupili něco, co jste vlastně vůbec nechtěli? Především je potřeba se zamyslet, co budete v batohu všechno nosit – notebook, tablet, knihy, pouzdro, láhev s vodou a podobně. Podle toho pak vybírejte velikost. Nic není horšího, než když se vám prostě nemůžou věci do batohu vejít a vy nesete na zádech neúhledný přecpaný žok.

Mezi standardní výbavu mnoha školáků a studentů patří notebook nebo tablet. Takže pokud patříte mezi ně, určitě berte model se speciální vyztuženou kapsou na notebook. Ale pozor, existují opět různé velikosti kapes!

alt

Jestli denně nosíte spoustu drobností, volte model s větším množstvím různých kapsiček a vychytávek, kapsou na láhev s pitím a podobně.

Taky myslete na to, že třeba po škole rádi vyrazíte s prknem rovnou na spot, takže by to chtělo batoh s nějakými úchyty či strepy na skateboard nebo longboard.

Co se týče barev a vzorů, buďte kreativní a nebojte se experimentovat. Letošní podzim se nese ve znamení nápadných designů a příjemných barev, geometrických kontrastních vzorů i exotických potisků, dál se nosí batohy v lehkém retro stylu, klasické stylové streetové kousky i modely se sportovnějším designem. Prostě buďte sví!