Co takhle originální snowboard s vlastním designem?

alt

Nemůžete si vybrat z obrovské nabídky snowboardů? Chtěli byste něco originálního? Máte nápad na vlastní design? Není problém. V Česku existují minimálně tři firmy, které vám umožní navrhnout si vlastní prkno.

Shodou okolností dvě z nich úřadují na Vysočině – kolébce výrobců lyží v Česku. V Novém Městě na Moravě vyrábí snowboardy už poměrně známá česká firma Aleše Kostečky – Hack, která kromě typizovaných snowboardů vytvoří i prkno na míru každému zákazníkovi a nabízí i možnost navrhnout si vlastní design. Stačí si stáhnout šablonu tvaru prkna a můžete se pustit do díla.

alt

Ve Žďáru nad Sázavou zase narazíte na firmu Ski Design. Nabízí realizaci vlastního nápadu nejen na prkna, ale i lyže. Návrh na design si můžete vytvořit úplně sami nebo si nechat vyrobit návrh jejich grafiky na základě vlastních představ. A nejen na své soukromé prkno. Lyže nebo snowboard se můžou stát součástí třeba vaší marketingové kampaně.

Snowboardy, kiteboardy nebo trika s originálním designem prodává i firma Ape Boards. Přímo na svých stránkách má aplikaci, pomocí které vyrobíte prkno s vlastním designem. Máte li nápad, nemusíte ani umět ovládat žádný složitý grafický program. Jestli se na to necítíte, výrobce vám zpracuje návrh sám podle vašeho přání. Mimochodem na speciálu pro snowboardcross z rukou známého odborníka Otto Cahy, který v Ape Boards prkna vyrábí, jezdí třeba Eva Samková.