Dokonalý profi běžecký batoh od Salomonu

alt

Sezóna ultra trailů ještě není zdaleka u konce a mnozí vytrvalostní běžci ještě na nějaký ten závod letos míří. Jejich výkony nejvíc závisí na dobré kondici, rozhodnosti a silné vůli. Od určité úrovně se však významně projevuje i kvalita vybavení. O výsledném pořadí tak mohou rozhodnout i malé detaily, třeba jen nepatrně nižší hmotnost vybavení.

Odlehčený běžecký batoh Salomon netíží jediná přezka a váží pouhých 285 gramů. O jeho přilnavost se stará patentovaná „konstrukce“ z flexibilní prodyšné tkaniny a technologie Motion Fit zaručuje volnost pohybu. Velikost si běžec zvolí podle velikosti svého trička, ale díky měkkému, prodyšnému materiálu se dá batoh nosit přímo na holé kůži, aniž by způsoboval odřeniny.

alt

Větší kapsy na předních nosičích se přizpůsobují plochým láhvím na tekutiny do objemu 500ml, které jsou součástí balení. Tento sportovní batoh má také píšťalku, poutka na hole, reflexní prvky a postranní kapsy např. na baterku, doklady či telefon.

alt

Svým zaměřením se jedná o značkový high-endový výrobek pro běžce, kteří mají rádi výkon a překonávání vlastních limitů. Jeho hmotnost se vývojářům Salomonu podařilo oproti předchozímu modelu srazit o poctivých 10% dolů.