Dynomighty Design útočí! Tuhle superlehkou a supertenkou designovou peněženku musíte mít!

alt

Peněženky Dynomighty Design hýří naprosto unikátními nápady. Hrajou si s motivy z komiksů a animáčů, pracují na nich nejlepší designéři světa v čele s Terrencem Kellemanem. Vyrábějí se z tenoučkého a lehkého materiálu Tyvek®, a když si peněženku zasunete do zadní kapsy džín, ani není vidět.

Cílem značky bylo od počátku vytvořit produkt, skrze který může jeho majitel vyjádřit svou osobnost, být zajímavý. Založil ji před deseti lety newyorský umělec Terrence Kelleman a začátky byly celkem divoké. Vyrobil první prototyp, ale v kapse měl jen 300 dolarů. Rozhodl se, že musí vytvořit nějakou nízkorozpočtovou kampaň. S odstupem času můžeme říct, že patří k průkopníkům efektivního marketingu na Youtube.

alt

alt

Dnes už prodává svoje výrobky v 60 zemích světa a tak trochu si splnil svůj „americký sen“. Měl dobrý nápad, a přestože téměř neměl peníze, díky neoblomné píli a snaze se firma vypracovala v jednu z nejrychleji se rozvíjejících společností v USA.

alt

Peněženky Dynomighty Design byly od počátku v lecčems unikátní. Kromě opravdu zdařilého a nekonvenčního designu si Terrence skvěle zvolil i materiál, ze kterého do té doby nikoho nenapadlo šít peněženky. Hned v roce 2005 použil materiál Tyvek® vyráběný firmou DuPont™. Je tenký, lehký, odolný proti vodě a přitom prodyšný. Netrhá se a vydrží bez potíží několik let. Bezstehová peněženka se v podstatě skládá z tisíce propojených plastových vláken a díky tomu dosahuje neuvěřitelné pevnosti. Tvoří ji netkaná textilie lisovaná v horkém prostředí bez použití lepidla, takže je zároveň přátelská k životnímu prostředí a pozor, recyklovatelná!

alt

Uvnitř každé peněženky jsou dvě velké kapsy na bankovky a přihrádky na kreditní karty a vizitky. Otevřená měří asi 20,3 x 8,26 x 0,31 centimetrů. Je tak tenoučká, že v kapse kalhot není ani vidět. Váží pouhých 17 gramů. Design je samozřejmě u každého kusu jinak rozložen, takže každý kousek je originál.

Takže neváhejte a vybírejte z mnoha designů na Blackcomb.cz