Elitní rukavice Snowlife – povedený design a vymakané technologické zpracování v jednom

Značka Snowlife se specializuje na detailně promyšlené rukavice určené k zimním sportům. Vyrostla vysoko v švýcarských Alpách a sídlí na dosah ruky od ski resortu Klosters, poctivých 1100 metrů nad mořem. Kvalita výrobků Snowlife se nejlépe osvědčí při extrémní zátěži. Zpětná vazba od profesionálních sportovců pomáhá vývojářům udržovat rukavice spolehlivé a odolné i v nejnepříjemnějším počasí.

Ve vývoji rukavic se firma soustředí na několik klíčových bodů. Rukavice musí jít snadno a rychle navléknout na ruce, nemělo by z nich unikat teplo kolem zápěstí a na celé ploše by měly odpuzovat vodu a propouštět páru ven, včetně oblasti kolem zápěstí.

Pozoruhodné je také využití moderních technologií. Pro fandy nápadů, pohodlí a stále teplých rukou vyvinuli vyhřívané rukavice se zabudovaným dobíjecím akumulátorem. Tímto způsobem lze přímo zahřívat chladnoucí prsty.

Půvabný design se podařilo dosáhnout návrhářům temnějších Fairytale Lady DT Mitten . Kolem zápěstí mají příjemný, hřejivý fleece a na dlani odolnou kůži. Proti větru a nepohodě je posiluje Dry-Tec membrána. Podobné Fairytale DT Glove zdobí navíc ornamenty s designem lesklých, třpytivých kamínků. Do opravdu tuhé horské zimy se hodí rychleschnoucí palčáky Super Soft Heated. Prodávají se spolu s hřejivými polštářky, které lze ve velké zimě vložit do kapsičky se zipem.

Snowlife sponzoruje desítky profi riderů, třeba freeriderovou hvězdu filmu OnneX Huber Lorraine nebo světovou šampionku big air 2015 Elenu Koenz.