Energie sbalená na cesty ve výtečných a super výživných tyčinkách. A bez chemie

alt

Chystáte se v létě na nějaký dlouhý a náročný trek a potřebujete minimalizovat závaží na zádech? Zkuste super výživné a přitom výborné tyčinky, kaše či nápoje Chimpanzee. Obsahují sacharidy, vlákninu i bílkoviny a zaručeně ihned dodají tělu potřebnou sílu. Přitom jsou naprosto přírodní a chutnají skvěle.

„Veškeré produkty se vyrábějí z kvalitních a čistě přírodních surovin a splňují ty nejnáročnější požadavky na aktivní a především zdravý životní styl. Výrobci si zakládají na tom, že se naprosto vyhýbají jakékoli chemii. To se odráží nejen na vzhledu, ale především chuti,“ popisuje Michal Mrázek, vedoucí prodejny Blackcomb, která tyčinky prodává.

Základ energetických tyčinek tvoří ovesné vločky, rýžové křupinky, sójové boby, slad, melasa či rýžový sirup. Každá tyčinka je dochucená nějakým sušeným ovocem, čokoládou nebo ořechy. Kombinace těchto potraviny obsahuje dostatek vitamínů, minerálů a důležité sacharidy, které jsou zdrojem rychlé a zároveň pozvolna se uvolňující energie pro veškeré sportovní aktivity.

Výrobci si navíc zakládají na používání biopotravin a naprosto se vyhýbají ztuženým tukům, umělým sladidlům, potravinám obsahujícím pesticidy či geneticky upravovaným surovinám.

Tyčinky vyrábí od roku 2008 česká firma a začínala ve spolupráci s odborníky přes výživu právě s ideou chutné a čistě přírodní potraviny. Parta sportovců k tyčinkám postupně přidala energetické nápoje, obilné kaše a dokonce i dětskou tyčinku. Značce se povedlo se svým jedinečným produktem prorazit daleko za hranice České republiky. Více na jejich opravdu originálních stránkách http://www.chimpanzeebar.com/.

Takže pokud běháte, jezdíte na kole nebo jakkoli sportujete, tyčinky Chimpanzee přijdou vhod. Výborné jsou díky své energetické hodnotě i na dlouhé treky. Jsou lehké a v batohu nezaberou moc místa.