Fashion značka Horsefeathers začala vyrábět i dioptrické brýle

alt

Horsefeathers ve spolupráci s odborníkem na optiku Metzler International začala vyrábět také dioptrické brýle. Společně představují zdařilou kolekci dámských a pánských brýlí pro mladé a aktivní lidi milující sport a zábavu. Designově brýle vychází z kolekce oblečení Horsefeathers.

V běžných prodejnách a e-shopech, kde nakupujete oblečení téhle oblíbené české značky, ale brýle neseženete. Prodávají se ve specializovaných obchodech, které zhotovují na míru skla a měří dioptrie. “Brýle se aktuálně dostávají na pulty očních optik a zájem prodejců nasvědčuje, že náš nový produkt dobře vyplňuje dosavadní mezeru na trhu. Brýle Horsefeathers by měly být odpovědí pro spoustu zákazníků, kteří se nedokáží ztotožnit s designem běžně nabízených obrouček,” říká Vojen Smíšek z obchodního oddělení Horsefeathers.

Firma věří, že se díky tomuto kroku dostane víc do povědomí veřejnosti a zároveň potěší zákazníky, pro které dioptrické brýle představují nedílnou součást života a doposud si na trhu nemohli vybrat ty pravé. Atraktivní a moderní design by mohl oslovit kreativní lidi, kteří doposud při výběru obrouček tápali.