Festival Colours of Ostrava opět nadupaný hvězdami

alt

Stačí jen říct „Colours“ a většina lidí hned vidí Ostravu a jeden z největších festivalů ve střední Evropě. Startuje už za měsíc, 16. července. Návštěvníci si opět užijou čtyři dny bohatého kulturního programu, hlavně skvělé muziky, filmu, besed, workshopů, divadla a mnoho dalšího.

Těšit se můžou na jednu z nejznámějších britských rockových kapel Kasabian, která o sobě nedávno trošku troufale prohlásila: „Nikdo na nás dnes nemá, jsme nezastavitelní. Jsme fantastická živá kapela.“ Z Británie dorazí i multiplatinový zpěvák Mika, který sbírá pozitivní ohlasy od fanoušků i kritiků. Velký tahákem je bezesporu Björk. Islandská zpěvačka, textařka, herečka a jedna z nejvěhlasnějších a nejvlivnějších hudebních osobností 21. století na Colours představí nové album Vulnicura.

alt

A jaké čekají na návštěvníky novinky? Rodiče budou určitě rádi, když si odloží svoje ratolesti do „family parku“ s dětskou scénou a hlídáním. Díky tomu si užijou fesťák opravdu naplno. Pro fandy elektronické hudby se chystá nová stage, kde se objeví 18 českých i zahraničních interpretů. Právě electronic stage v Dole Hlubina se stane novou „afterparty zónou“, která pofrčí v pátek a sobotu do 5 hodin ráno. Také se hledají žáci do kytarové školy Michala Hrůzy.

Stejně jako loni čeká na účastníky akce 50% sleva na ČD a stejně jako loni bude součástí festivalu fashion shop Blackcomb se spoustou dárků pro návštěvníky.

Jak vypadal minulý ročník očima Blackcomb? Koukněte na video: