Festival Letiště přinese dva dny plné zábavy

Máte rádi hudbu? Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít první ročník festivalu Letiště. Rozjíždí se již tento víkend v Hranicích na Moravě. A jak je znát už z názvu, najdete ho přímo na Letišti – Drahotuše. Nic si už tento týden neplánujte, Letiště vám poskytne bohatý program na celý víkend.

Na festivalu budou nachystány 3 stage a 1 kino. Jeho hlavní program je samozřejmě hudební. Zahrají zde nejen místní umělci, ale také mistři svého oboru jako je Originální Pražský Synkopický Orchestr nebo Personal Highway. Ze zmíněné domácí scény se můžete těšit třeba na seskupení Apple Valley nebo mladého písničkáře s kytarou Víťu Vrbku.

Jako doprovodný program jsou nachystané nejen studentské filmy studentů UP a UTB, ale také bohatý sportovní program, jehož halvním sponzorem je Blackcomb.cz. Můžete se přihlásit do fotbalového turnaje a vyhrát tak s přáteli bečku piva. Nebo si vyzkoušet spoustu workshopů- od breakdance, freestyle fotbal, přes bmx flatland, parkour, trial nebo Freestyle skating. Každou hodinu vám předvede své umění jedna ze špiček českého sportu. A nebudou chybět ani soutěže o věcné ceny od Blackcomb.cz.

Mrkněte na pozvánku plnou barev:

A jestli stále váháte, zda jít nebo ne, možná vás přesvědčí cena vstupenek. Na jeden den si je můžete pořídit za 150,- Kč, na dva dny za 200,- Kč, a pokud byste si přáli VIP vstup, stačí zaplatit 500,- Kč. K dispozici je také kemp se sprchou nebo parkování pro návštěvníky zdarma. Více informací a kompletní program najdete na oficiálních stránkách festivalu ZDE.