Hledáte něco opravdu originálního? Co pohodlné harémky a pěknou etno tašku?

alt

Opravdu originální oblečení a doplňky z Indie, Indonésie a Nepálu nabízí značka Sittar. Barevné kabelky, tašky, pohodlné harémové kalhoty i mikiny jsou ručně vyrobené z příjemných přírodních materiálů. Za projektem stojí parta českých cestovatelů, kteří oblečení v Asii nakupují a zároveň tam mají i několik vlastních výroben.

Oblečení i doplňky se šijí z pevné 100% bavlny a díky ruční výrobě je vlastně každá věc originál. Velmi pohodlné jsou harémové kalhoty, ve kterých se dá skvěle relaxovat, ale i tančit nebo vyrazit do města či za sportem. Několik pěkných modelů Sittar nabízí i v dětských velikostech. Za zmínku stojí i velmi originálně a netradičně vyšívané dámské mikiny na zip s kapucí. Jsou pohodlné a vypadají naprosto skvěle.

alt

Oblíbené jsou barevné, vyšívané plátěné tašky různých velikostí a také úžasně romantická zrcátka v kovových pouzdrech, která se vejdou do každé kabelky. Nemusí sloužit jen jako praktická pomůcka každé ženy, ale i jako úchvatný šperk. Výborně se hodí také jako dárek. A co je také nadmíru sympatické, vše za velmi přívětivé ceny.

Značka Sittar se původně začala objevovat na festivalech a různých kulturních akcích či vánočních trzích. Vznikla ze spolupráce několika zanícených cestovatelů s trochou estetického cítění, jak sami říkají. Dovážejí oblečení, tašky a různé šperky z Indonésie, Thajska, Nepálu a Indie a na několika místech mají také vlastní výrobny, díky nimž může značka trvale podporovat několik místních rodin, kterým zajišťuje dlouhodobou práci za adekvátní mzdu a v dobrých podmínkách.