Hodinky Cluse – spojení elegance a minimalismu

K opravdovým hitům letošní sezóny patří holandské dámské hodinky Cluse. Spojují v sobě všechno, čím se současné trendy vyznačují: minimalistický přístup, eleganci, dokonalé provedení a důraz na jednoduchý design. Analogové náramkové hodinky Cluse proto nepředstavují jen „ukazatel času“, ale i módní doplněk a symbol.

V ateliéru Cluse v centru Amsterdamu pracují lidé, kteří pozorně, s péčí a s důrazem na kvalitu materiálu vymýšlejí a tvoří každý kousek. Profesionální hodináři pak kontrolují technickou preciznost provedení. Za značkou Cluse stojí vyznavači jednoduché dokonalosti, pro které představuje minimalismus a elegance životní filozofii.

Ciferník z nerezové oceli se vyrábí v základním bílo-stříbrném nebo bílo-zlatém provedení, v nabídce ale nechybí ani kombinace zlaté nebo stříbrné s černou. Kdo si nevybere z mnoha variant snadno vyměnitelných hnědých kožených náramků, může sáhnout po velmi zdařilé pastelové mátové, růžové nebo olivové. Uvnitř tiká kvalitní strojek Quartz na baterie.

Díky jednoduchému designu se hodinky hodí k mnoha typům outfitů. Perfektně doplní běžné městské oblečení, ale i elegantnější pracovní nebo společenský model.