Horsefeathers má 25 let. Slavilo se i v prodejně Blackcomb!

alt

Oblíbená česká módní značka Horsefeathers letos slaví 25 let od svého zrodu v Kanadě. O její historii a počátcích jsme toho v Magazínu napsali mnoho. Oslavy završil Blackcomb minulý týden velkou birthday party v prodejně v Třinci.

Akci zahájila živá muzika kluků z Horsefeathers, kteří brnkali na kytary a společně se zákazníky si zazpívali různé známé songy. Nechyběl ani dort s krásnou číslicí 25. Šťastlivci, kteří přišli v Horsefeathers oblečení, získali automaticky slevu 25% na cokoli z jejich kolekce. Nicméně kdokoli přišel a hodil si kostkou, mohl získat slevu taky.

alt

Na hosty čekal svařák, čaj, kafe, cukroví a soutěže o ceny ze speciální narozeninové kolekce Horsefeathers. „Bylo to super, dostal jsem tam šest náramků, vypil dva čaje a snědl mnoho sušenek. Byla tam báječná obsluha a pěkná živá hudba. Takové akce by se měly dělat častěji,“ komentoval zákazník Tomáš Trněný. Akce končila se zavíračkou sfoukáváním svíček a s přáním všeho dobrého. Na dortu si pak všichni pochutnali. Blackomb tým se těší na další takovou akci!

alt

alt

Mrkněte na video: