Humor, nadhled a originalita. To jsou znaky módního designu z Brna – Love Music

Originální designová móda známá pod jménem Love Music v sobě spojuje vtip, smysl pro estetiku a jedinečnost. S nápadem přišla před pár lety skupinka mladých designérů a výtvarníků z Brna, kteří chtěli vyjádřit svůj názor. Dnes už se brand zařadil mezi přední české designové projekty.

„Začali jsme s tričky s originálním designem, kterými jsme se vyjadřovali k aktuálním problémům ve společnosti. Postupně se nám v hlavě rodily další a další nápady. Celou řadu z nich se povedlo zrealizovat právě díky přízni našich fanoušků LovemusicPeople a skvělých designerů, s nimiž spolupracujeme. Vznikly série jedinečných náušnic, náramků, čelenek a různých módních a bytových doplňků,“ popisují autoři značky Love Music.

Jejich kabelky, peneženky, náušnice, šperky či pásky nesou stopy mladých umělců a bezesporu patří k české nezávislé módě. Partička Love Music stojí mimo jiné za pořádáním fashion marketů, které se staly platformou pro představování dalších nezávislých designových značek. „Díky fashion marketům jsme dokázali vytvořit podmínky pro setkávání se současné české módní a designové scény. Propojením s dalšími formami - divadlem, hudbou, tancem a filmem, které podporujeme, tak vznikl jedinečný životní styl Lovemusic Way of Life,“ vysvětlují tvůrci značky.

alt

Jejich produkty v sobě spojují originalitu, ironii, vtip, smysl pro humor a hravost. Nejsou to jen kabelky a náušnice, ale životní styl.