I funkční šátky a rukavice můžou mít zajímavý design. Objevte MATT!

alt

Už máte novou fešnou čepici a rukavice na nebezpečně se blížící zimní mrazy? Hledáte něco praktického a funkčního, ale zároveň chcete vypadat trendy a originálně? Zkuste španělskou značku MATT, kterou nově začíná prodávat také Blackcomb.cz. MATT čepice, šátky a rukavice nosí i vrcholoví sportovci, kteří si zároveň potrpí na zajímavý design.

MATT není na trhu s doplňky pro outdoorové aktivity a volný čas žádným nováčkem. Španělská rodinná firma působí už od roku 1979 jako pokračovatel společnosti Matollo Sport a za tu dobu se jí povedlo neotřesitelně zapsat do povědomí veřejnosti.

Často tento typ doplňků vyrábějí firmy, jejichž hlavními produkty jsou bundy, kalhoty a jiné zimní oblečení. Čepice a šátky mívají jen jako něco navíc. Společnost MATT je však specifická tím, že čepice, rukavice a šátky pro ženy, muže i děti jsou jejich hlavními výrobky. Uspokojí sportovce, ale i celé rodiny, vyvíjejí nejen zimní modely, ale i funkční čepice a šátky na jaro a léto.

alt

Návrháři sledují trendy v barvách a vzorech, zajímají se o potřeby zákazníků a přitom se snaží co nejlépe využít technických možností materiálů. MATT vyrábí z fleecu, softshellu, ale i různých membránových textílií, které odolají silnému větru, dešti i sněhu a přitom zůstávají prodyšné.

A zajímavost na závěr. Čepice od MATT s vlastním logem a originálním designem si objednal i přední světový výrobce zemědělské techniky John Deere.