I při sportu může člověk vypadat elegantně. Objevte boty inspirované pólem

Móda americké značky U.S. Polo Assn. v sobě spojuje elegantní sportovní styl, kvalitní materiály a důraz na precizní zpracování. Inspiruje se starobylou hrou pólo, jejíž hráči i v koňském sedle vypadají vždycky skvěle. Pohodlné, kvalitně ušité botky nadčasového designu nově koupíte také na Blackcomb.cz.

Značku U.S. Polo Assn. založila americká United States Polo Association, jejíž počátky sahají až do konce 19. století. Firma šije nejen boty, ale i oblečení, vyrábí různé doplňky, zavazadla i hodinky. Primárně vznikla jako módní značka pro hráče póla, kteří z koňského sedla trefují v šílené rychlosti pálkou míček a podávají neuvěřitelné výkony, ale chtějí zároveň vypadat dobře. Nosí poměrně konzervativní a zároveň pohodlné sportovní oblečení nadčasových střihů a potrpí si na precizní provedení a dokonale propracované detaily. Právě nezaměnitelná silueta hráče póla zdobí veškeré produkty U.S. Polo Assn.

Dnes firma prodává své výrobky ve více než 135 zemích v nezávislých maloobchodních prodejnách, obchodních domech i vlastních značkových obchodech U.S. Polo Assn. Své příznivce ale našla i mimo komunitu hráčů póla. Především boty se těší velké oblibě třeba u skaterů nebo jako součást streetového outfitu celkově.

Sportovně laděné kousky se hodí pro každodenní nošení. Boty v odstínech tmavě šedé, vínově červené, modré a hnědé se dají s čímkoli kombinovat, něco vydrží a dobře se nosí. I přes nadčasový design vypadají mladistvě a díky úmyslné lehké patině možná i trochu rebelsky. V kolekci samozřejmě nechybí ani vysoké kozačky s širokými podpatky inspirované opravdovými jezdeckými botami.