Jak jezdí skejťáci na Moravě? Sledujte Moravian Killaz

alt

Nový velký sk8 edit o moravských skaters je na světě. A to jen díky mladému nadějnému kameramanovi Radimovi Brunovskému, který dostal nápad vzít kameru a natočit osm týpků, co zabíjejí na Moravě - Josefa Kubíka, Petra Vláčila, Jiřího Smékala, Filipa Valentu, Dominika Argana, Ivo Lejska, Daniela Kanise a Romana Kanise.

Jezdilo se po moravských skateparcích a známých spotech. Těch ale Morava bohužel moc nenabízí, takže se hledalo spoustu nových míst. K vidění jsou triky ve fakt skvělé kvalitě. „Nejvíc dal zabrat last trick s Peťou Vláčilem. Vracel hardflip na osmičkách na Flóře a předtím ještě kino, bylo hrozné vedro a Petr už byl dost vysílený po kickflipu. Schody jsou hodně těžký na odhadování rychlosti, proto část pokusů skončila odkopnutím a dopadem na hnusně rozpálenej beton. Peťa ale vždycky vstal a zase se rozjel, trik nakonec po nějaké době vrátil do perfektu!“ vzpomíná Radim na natáčení.

Jukněte na video

Filmík měl svou premiéru v jednom z olomouckých klubů, kde Ondřej pronesl pár slov na začátek a poté si s přáteli a dalšími zúčastněnými pustili edit, na kterém se pracovalo celý letošní rok. „Nejvíce jsem si užíval závěrečný potlesk, když začaly běžet titulky. V tu chvíli jsem byl jasně rozhodnutý, že na jaře začínáme točit další Moravian Killaz,“ říká Radim.
Je skvělé vidět někoho, kdo se takhle stará o sk8 scénu, a Radimovi proto patří velký respekt!

Více k tématu:

ROZHOVOR: Radim Brunovský v 15 letech točí luxusní videa z moravské sk8 scény. Jak to dělá?