Jubilejní edice Vans schválená samotným Van Dorenem

Jak známo, značka Vans letos slaví 50 let své existence a pro své fanoušky už přichystala nejedno milé překvapení. Jedním z nich je jistě podzimní kolekce bot, batohů a triček inspirovaná archivními motivy, které ručně maloval před mnoha a mnoha lety syn samotného zakladatele značky Vans.

Když se objevily fotky starých, ručně malovaných bot Steva Van Dorena, nedalo se jinak, než tohle unikátní dědictví nějak využít. A padesátileté výročí je ideální situace. Pod jedinečnou podzimní kolekcí je podepsaný samotný Steve, který ale od časů, kdy si čmáral na boty podle své fantazie, pokročil do dědečkovského věku.

Staré autentické nápady a invence současných designerů dohromady nechali vzniknout jedinečné kolekci v duchu „Do It Yourself“ v old school barvách, která zahrnuje ikonickou šachovnici, aloha listy, pirátskou lebku se zkříženými hnáty nebo typické kontrastní barevné motivy.

Parádní barevné boty Vans Era 95 nebo Sk8-Hi 38, batoh kombinující havajské listy a šachovnici, skvělá truckerka v podobném duchu nebo originální černé tričko s pirátskou lebkou skvěle reprezentují tuhle povedenou jubilejní edici.