Kamera 360fly je na světě. Míří na český trh

alt

Kamerky GoPro dnes už zná snad každý. Když se objevily na trhu, nastala skutečná revoluce v natáčení nejen extrémních sportů. Poměr cena versus kvalita nahrávky totiž neměla konkurenci. Nyní se tohle odvětví posunulo zase o kus dál a objevil se projekt 360fly. Kamera, která zabírá úhel 360°.

Věcička 360fly umožňuje natáčení, jak už název naznačuje, v úhlu 360°, takže už nemusíme řešit, pod jakým úhlem natočit kameru. Zkrátka a jednoduše kamera zabírá celý prostor.

alt

Samozřejmě se musí k něčemu připevnit (v pohybu například k helmě), takže ve vertikální poloze zabírá 240°, plných 360°je to v horizontální poloze. Zařízení skoro nic neváží, takže ji například na zmíněné helmě ani nezaznamenáte.

Jak už to u nových zařízení bývá, tak ani nové GoPro kamerce nemůže chybět wifi, která se dá spárovat s mobilem, takže přátelé mohou váš adrenalinový zážitek sledovat on-line nebo ho prostě můžete rovnou ukládat na sociální sítě.

alt

Na český trh by mohl tenhle úžasný výrobek doputovat na přelomu června a července a stát by mohl okolo 9 tisíc korun. Tak doufejme, že to bude stát za to a záznamy z extrémních sportů budou zase o něco zajímavější!