Klíčenka a svítilna v jednom? Super odolný a designově dokonalý multifunkční nůž? To je True Utility

alt

Už jste někdy narazili na klíčenku a LED svítilnu v jednom, nebo klíčenku a větruvzdorný zapalovač v jednom? A ještě v moc povedeném designovém provedení? True Utility je anglická značka vyrábějící originální multifunkční kapesní nože, nářadí, klíčenky spojené se šroubovákem, zapalovačem a další praktické doplňky, které se dají připnout ke klíčům. Klade důraz na funkčnost, design a inovativní přístup.

Všechny tyhle originální, minimalistické a praktické věcičky využijete při řešení různých drobných potíží v každodenním životě, ale i při pobytu v přírodě. Výrobky se vejdou do každé kapsy, takže je máte vždy po ruce.

alt

Anglická značka True Utility se objevila na trhu v roce 2000 a okamžitě zaujala pozici mezi designově a inovačně nejzajímavějšími hráči. Menší tým pod vedením designéra Lee Bermana neustále roste a své obchodní aktivity rozšiřuje do dalších zemí světa. Chlubí se tím, že veškerý proces vzniku svých výrobků sleduje a řídí od nápadu až po finální produkt zabalený v praktickém dárkovém balení.

Nářadí a doplňky True Utility se výborně prodávají právě jako dárky pro manžely, kamarády, tatínky či dědečky. Zaujmou většinu mužů (ale samozřejmě i žen) pro své důmyslné a vysoce kvalitní provedení. K výrobě nářadí a různých doplňků se používá kvalitní odolná ocel zpracovaná pomocí špičkových technologií.