Legendární snowboardista Eiki Helgason: Jsem ze spolupráce s Horsefathers crew fakt nadšený

alt

Snowboardovým nadšencům nemusíme islandskou legendu Eiki Helgasona představovat. Tenhle sedmadvacetiletý týpek z Islandu skvěle jezdí a vždycky dokáže překvapit originalitou. Teď ho budeme občas vídat i u nás v ČR. Podepsal totiž na čtyři roky smlouvu s novým sponzorem, českou značkou Horsefeathers.

Pro Horsefeathers je to obrovský krok, na české poměry naprosto nevídaný. „Eiki je neuvěřitelně zajímavý člověk, mám rád ridery, kteří nejenom neuvěřitelně jezdí, ale fungují i po lidské a profesní stránce, a to přesně Eiki je. Naši spolupráci vidím hodně pozitivně,“ těší se jeden ze zakladatelů a majitelů firmy Hanuš Salz.

alt

Eiki už navštívil centrálu firmy v Plzni, aby se seznámil s Horsefeathers crew a mohl se podílet na vývoji své „signature line“ pro příští sezónu. A samozřejmě nevynechal ani ochutnávku legendárního plzeňského zlatavého moku. To by jinak nebyla ta správná návštěva Plzně.

Eikiho „signature line“ veřejnost bude moci vidět poprvé na ISPO 2016, stejně jako produkty se speciálním Eikiho logem. Fanoušci mladého snowboardisty i Horsefeathers se mají na co těšit. I sám Eiki má z nového sponzora radost. „Jsem ze spolupráce s Horsefathers crew fakt nadšený. Téhle značce opravdu věřím a myslím si, že má potenciál vyrůst ve světovou značku. Jsem rád, že můžu být součástí toho všeho,“ řekl Eiki. A nám nezbývá, než se těšit, co nová spolupráce přinese!