Legíny a tenisky se staly módním fenoménem

Legíny a tenisky do práce, do školy nebo do města dnes nosí nejedna celebrita. Takzvaný styl „athleisure“ se stal módním fenoménem. Lehké tenisky určené na běhání a fitness si ženy bez obav mohou vzít i k bavlněným šatům a ani barevné legíny už neoblékají jen na jógu a běh.

Sportovní oblečení na veřejnosti už dávno není znakem buranství, naopak, zajímavě navržené legíny vypadají na štíhlých ženách přímo skvěle. Samozřejmě se stále nosí klasické černé, které se dají kombinovat se vším, ale poptávka roste právě po propracovanějších designových kouscích například od značek jako Roxy nebo Fake. Ale i tradiční sportovní značka adidas Originals má na svém kontě několik designových skvostů.

V legínách na veřejnosti se dokonce objevila velmi konzervativní Kate Middleton. Pravidelně se v legínách objevuje celebrita Kim Kardashian.

Adidas však zažívá obrovský boom nejen v souvislosti s legínami, ale i teniskami. Designéři směřují mnohé modely na cílovou skupinu, která tenisky nebude obouvat vyloženě ke sportovním aktivitám. Letošní kolekce tenisek adidas Originals je opravdu skvostná.