Livin motion: Horsefeathers se pustili do funkčního sportovního oblečení

Horsefeathers přichází na trh se svou první edicí čistě sportovního funkčního oblečení. Řada Livin motion potěší sportovně založené ženy i muže, kteří chtějí praktické lehké a prodyšné oblečení z moderních funkčních materiálů a přitom jim nevyhovuje „atletický“ design jiných značek. Řada Livin motion působí pořád tak trochu streetově a ležérně, prostě Horsefeathers.

Mikiny, lehoučké bundičky, parádní legíny, trička, tílka a sportovní podprsenky ze speciální edice zvolí ti, co doslova žijou sportem a chtějí pěkné a stylové oblečení vyhovující vysokým nárokům na jeho funkčnost a praktičnost i při nejnáročnějších sportovních výkonech.

V holčičí řadě představujeme bundy z Ultra Tech materiálu, to znamená, že jsou opravdu ultra lehké a velmi pohodlné. Designově jednoduché a přitom skvěle padnoucí jsou mikiny Vlada a prodyšná a rychle schnoucí trička Ease. Pro outdoorové i indoorové sportovní aktivity ženy ocení sportovní podprsenky a pružné, rychlo schnoucí legíny Rhythm s širokým pasem. Hodí se na běhání, ale i do tělocvičny. Barevný základ holčičího oblečení Livin motion tvoří kombinace světle oranžové, tyrkysové a šedé a jednoduchý, až minimalistický design.

Klučičí sérii tvoří oblečení laděné do tyrkysové, šedé a reflexní zelené. Lehoučké bundy Rob, jednoduché mikiny Clyde a rychle schnoucí, prodyšná polyesterová trička Seth se hodí pro všechny možné sportovní aktivity a skvěle se doplňují také s holčičí kolekcí.