Luxusní brýle Oakley přišly s další speciální kolekcí. Spojily se s Ferrari

alt

Speciální edice skvělých slunečních brýlí se tentokrát pojí se slavnou automobilovou značnou Ferrari. Pánské brýle ze zbrusu nové kolekce Scuderia Ferrari® uvádí firma Oakley na trh v červenočerném a šedočerveném provedení.

Brýle mají v rohu objektivu laserem vyryté logo této luxusní automobilové značky. Logo nechybí ani na látkovém obalu MicroClear, který slouží zároveň jako hadřík na brýle.

A proč vlastně značku Oakley? Důvodů k volbě této značky je hned několik. Díky technologii HDO majitel brýlí vidí dokonale čistě, ostře a bez zvětšovacího efektu, jak tomu často bývá u běžných čoček. Brýle Oakley využijí i nároční snowboardisté a sportovci například na sněhu. Brýle totiž výborně tlumí nepříjemné odlesky a zamezí nepříjemnému oslepování od prudkého slunce.

Materiál použitý k výrobě brýlí je velmi lehký, pružný a odolný a navíc okuláry perfektně sedí na obličeji. Měly by vydržet i poměrně prudké nárazy a hrubé zacházení.

Skvělý design, odolnost a kvalitní materiály a technologie vyvinuté v laboratořích přímo pro brýle Oakley dělají z brýlí jedny z nejlepších na našem trhu a rozhodně stojí za to do nich investovat. Nyní ani fanoušci Ferrari rozhodně nebudou zklamaní.

alt