Lyžařská sezóna začala i na Slovensku. S jedním skipasem se dá objet 7 středisek

alt

Nejen v Krkonoších a Kruškách, ale i na slovenských horách o víkendu odstartovala lyžařská sezóna. Rozjely se vleky v Jasné v Nízkých Tatrách a na Štrbském Plese a v Tatranské Lomnici ve Vysokých Tatrách. V prodeji jsou i celosezónní skipasy do sedmi největších slovenských lyžařských středisek. Zatím za zvýhodněné ceny!

Do 20. prosince celosezónní skipass pořídí dospělý za 350 euro, deseti denní za 290 euro. Děti stojí zatím 245 a 203 euro. Od 21. prosince cena pro dospělé stoupne na 390 a 330 euro, dítě vyjde na 273 a 231 euro. Skipass platí do sedmi lyžařských středisek po celém Slovensku. Dohromady si lyžaři zajezdí na 132 kilometrech sjezdovek a k dispozici budou mít 34 lanovek a 67 vleků.

Konkrétně si budou moci majitelé skipasů zajezdit na mnoha kilometrech sjezdovek a freeride zóně po obou stranách Chopku v největším lyžařském středisku na Slovensku – Jasné v Nízkých Tatrách. Budou si moc užít zábavu na Donovalech nebo rodinnou pohodu na Velké Rači, budou moct vybírat mezi freeridem, extra strmými svahy nebo pohodovkami ve Vrátné nebo na Malině Brdě na Velké Fatře. V nabídce ale nechybí ani největší slovenské hory – Štrbské Pleso a Tatranská Lomnica ve Vysokých Tatrách. Dokonce skipas platí i v jednom českém středisku – ve Špindlu. A navíc ještě bonus – zablbnete si na skipas i v aquaparku Tatralandia.

Skipasy se dají koupit samozřejmě ve všech lyžařských střediscích, kde platí, ale i v e-shopu.