Nádherné šátky od Desigual rozzáří pochmurný podzim

alt

Desigual znamená španělsky nestejný, odlišný. Značce se podařilo vypracovat si osobitý, ladivý, až patchworkový styl plný jasných barev, které ve střední Evropě rozhodně nelze přehlédnout.

Letos ve spolupráci s návrhářem Christianem Lacroix uvádí Desigual dvoubarevné, kontrastně černobílé oděvy, doplňky a kabelky z kolekce Unique Pieces neboli jedinečné kousky. Do společnosti, na výstavy umění a do salónů v centru velkoměst patří zase kolekce Arty Dresess, česky umělecké šaty. Méně formálního, nezávislejšího a žensky mírně provokativního výrazu dosáhli návrháři kolekce Ethinc Chic, etno styl.

Pro český chmurný podzim se z posledních kolekcí dokonale hodí nádherné a dokonale ženské šátky a šály, které dokážou rozzářit každý jednoduchý outfit. Černobílý šátek Geofresh lze kombinovat s barevnými šaty stejně dobře jako s tmavou či světlou látkou pro formálnější příležitosti.

alt

Karmínový Red Denim spíš zjemňuje a jeho drobnější vzorek vyžaduje delší pohled, takže dokonale upoutá pozornost okolí.

Nezaměnitelný desigualovský styl nejvíc připomínají modely Abbey Road a Lakey.

Ale nejen krásné, ale i praktické jsou šátky Desigual. Díky jejich rozměrům (typicky asi dva metry délky na jeden metr šířky) se ženy mohou do šátků příjemně zabalit a pohodlně a v teple překonat silnější vítr nebo deštivé podzimní počasí.