Náměstí v Hranicích pokryje sníh... chystá se „snowboard and free ski jam”

alt

Blíží se už druhý ročník freestylových závodů na lyžích a snowboardu v Hranicích na Moravě. Letos se pojede na atraktivnějším místě – na Masarykově náměstí. Pište si do kalendáře: v sobotu 18. října od 14 hodin Snowboard and Freeski Jam Hranice.

Excelentní kousky na lyžích a snowboardech budou závodníci předvádět na kratším sjezdu se zábradlím. A nebude chybět ani opravdový sníh. „Město Hranice nám poskytne volnou plochu na náměstí a celé závody podporuje. Umělý sníh bude ze dvou zimních stadionů z blízkého okolí, který na náměstí dovezou tatrovky. Bude to pořádná hromada sněhu,“ říká hlavní organizátor Jakub Čoček.

alt

Závody budou zajímavé určitě i divácky. „Chceme tenhle olympijský sport představit veřejnosti. Samozřejmě se snažíme udělat to pro ridery co nejlepší, s nejlepším zázemím a o proti loňskému roku vypilovat nedostatky,“ popisuje Jakub Čoček.

Nebude chybět ani doprovodný program – skateboardové závody, bmx flatland vystoupení a stánek Blackcomb, který po celou dobu akce bude rozdávat divákům dárky. Občerstvení zajistí bar Základna, ve kterém naváže po 21. hodině i večerní afterparty.

Video z loňského závodu:

A ještě malá osobní pozvánka :-)