Nápadité tkaničky Tubelaces aneb na detailech záleží

Detaily někdy poskytují obrovský prostor fantazii a tvůrčímu myšlení. A to platí i pro boty, přesněji pro tkaničky. Ať už vás baví oživovat vzhled oblíbených tenisek, máte rádi změny nebo jen sháníte drobný dárek pro známého, na návrháře z dílny Tubelaces se můžete spolehnout. Dokázali, že tkaničky mohou být něčím poutavějším, než jen obyčejnými provázky k utažení boty. Přetvořili je v nápaditý a slušivý doplněk, jehož cena se rovná přibližně dvěma kávám v centru Brna.

Správně vybraná tkanička padne k botám a charakteru toho, kdo je nosí. Fandy Boba Marleyho může potěšit tříbarevný design stylových tkaniček Rasta. Na holky míří jemnější a dekorativnější řada tkaniček Flower Pack, která se prodává ve čtyřech barevných provedeních. Některé z nich svými kontrastními vzory připomínají potisky loňských Mi Pac baťohů od Eloise Roberts.

Converskám odpovídají jednodušší plné barvy z kolekce tkaniček Silver, které se dobře kombinují a snadno u nich dosáhnete nového výrazného vzhledu.

Mezi hlavní přednosti Tubelaces patří nápadité provedení a velmi široká nabídka. Díky tomu je možné pohodlně si vybrat přiléhavé tkaničky ke každým botám a osobně upravit jejich styl podle vlastního uvážení.