Nejlepší šejpařská škola v Alpách a zároveň slušný výdělek. Znáte The QPARKS Shape Academy?

alt

Skvělá zpráva pro všechny milovníky snowboardingu, kteří hledají sezónní práci. Jestli umíte fakt dobře na prkně a k tomu anglicky a nejlíp i trochu německy, zkuste The QPARKS Shape Academy v Alpách. Za pět měsíců si slušně vyděláte a odkoukáte top šejpařské dovednosti v nejlepších alpských snowparcích.

The QPARKS Shape Academy nabízí lidem, kteří dobře jezdí na prkně a zvládají angličtinu a němčinu, práci na pět měsíců ve velkých alpských snowparcích. Kromě toho, že si slušně vydělají, užijou si spoustu zábavy a hlavně naberou hromadu zkušeností, které se budou nejen v životopisech skvěle vyjímat. Dnes chce každý lepší český ski resort svůj snowpark. Fůra z nich ale za moc nestojí.

alt

Pozic nabízí alpská společnost celou řadu, od shaperů, kteří ale musí zvládat fyzickou práci a být šikovní, přes rolbaře až po head shapery, kteří denně kontrolují v parcích všechny skoky a překážky, organizují práci, spolupracují s designéry, rolbaři i vlekaři nebo pomáhají marketérům.

A kdo je fakt dobrý, skvěle ovládá jazyky a tuhle sezonní prácičku si zkusí tři roky po sobě, může se stát přímo designérem parků společnosti The QPARKS Shape Academy.

alt

Nebojte se a zkuste to. Na jejich webu je jednoduchý formulář, který stačí vyplnit a odeslat. Ale neotálejte, sezóna už běží!