Nejpohodlnější a designově naprosto jedinečné legíny od nové české značky FAKE

Tahle naprosto originální česká značka není žádný fejk, ale nedávno se objevila na brněnském veletrhu SPORT Life a sklidila úžasný úspěch. Nápadité, odvážné crossover legíny skvělých designérů se staly doslova módním hitem. Spolu s mikinami, čepicemi a dalšími produkty se všechno šije v Česku. Nově k sehnání také na Blackcomb.cz.

Jak tvrdí sami tvůrci značky, produkty FAKE jsou výsledkem kvality, vytříbených designových prvků, nápaditosti a módy, kladou důraz především na sexy look, odvážný styl a odlišnost. Tuhle značku si určitě oblíbí sebevědomé ženy, které se nebojí ukázat své přednosti, chtějí působit nezávisle a provokativně. Zároveň milujou sport, pohyb a pohodlí a rády si dopřejou ty nejlepší materiály a kvalitně ušité oblečení.

Největším lákadlem jsou beze sporu FAKE legíny. Dokonale obepnou postavu, přizpůsobí se tvaru a zároveň vizuálně zeštíhlují. Varianta thermo má navíc příjemnou fleecovou podšívku, takže se hodí na všechny možné outdoorové sporty i v chladnějším počasí.

Crossover legíny v mnoha barevných a designových provedeních mají zase zeštíhlující efekt. Každý kus má trochu jinak rozvržený vzor, takže jejich majitelky mají doslova originální zboží.

Úžasně vypadají i lehké polyesterové mikiny s kapucí. Díky síťované podšívce a vnitřní fleecové podšívce jsou moc příjemné na těle i při náročných sportovních aktivitách. Zadní díl dosahuje lehce pod zadek, takže skvělá volba do chladných dnů. Ze stejného materiálu jako mikiny se šijou i sportovní čepice s fleecovou podšívkou.