Nejsou ponožky jako ponožky aneb originální módní doplněk z Kalifornie

Skateboarding, streetové umění, trochu punk a nezávislost. Tak by se daly charakterizovat originální ponožky kalifornské značky Stance. Kvalitní bavlněné ponožky, které se vyznačují jedinečným a netradičním designem, rádi nosí nejen sportovci, ale i další známé osobnosti ze světa popkultury.

Firma pochází z Kalifornie, amerického státu, který je pro mnohé symbolem nezávislosti, pohody, skateboardingu, surfování a zábavy. A tyhle aspekty se projevují i na vizáži ponožek Stance. Designéři si hrají s motivy z kultovních animáčů, exotiky, nebe, moře a pouličního a punkového umění. Výsledkem jsou naprosto famózní vzory, které prostě jinde nenajdete.

Ponožky se prodávají ve více než 40 státech celé planety a pojí se slavnými jmény ze světa sportu jako Chris Cole, Andrew Reynolds, Theosis Beasley, Duane Peters, Allen Iverson, Andre Drummond nebo Todd Richards, ale i s osobnostmi ze světa kultury jako Rihanna nebo Big Sean. Stance prostě vyrábí ponožky pro všechny, komu záleží na osobité image a každém detailu outfitu.

Hodně populární je letos speciální kolekce ponožek Star Wars. Jednotlivé modely představují oblíbené postavičky z Hvězdných válek. Vyrábějí se z česané bavlny s přídavkem nylonu, spandexu a elastanu kvůli zpevnění a pružnosti. Super pohodlná jsou bezešvá zpevnění pro prsty.