Největší skate závod v ČR se blíží!

alt

Už 16. ročník největšího českého skate závodu – Mystic Sk8 Cup – se odehraje tradičně ve skateparku na pražském ostrově Štvanice. Zapište si do kalendáře datum 26. – 28. června. Jezdci i návštěvníci se můžou těšit na skvělé jezdce z celého světa, kteří předvedou špičkový skateboarding.

A samozřejmě, nebude chybět pořádný hudební nářez v podání Pipes and Pints, Ohm Square, Vladimír 518, PSH, Suicidal Tendencies, která je od svého založení spjatá se skateboardovou scénou, a mnoha dalších. Na místě bude opět stát Blackcomb stánek s hromadou dárků pro každého a spoustou praktických věciček na prodej.

alt

Startovné činí 1500 korun pro jednoho jezdce a zahrnuje lístky na šest nápojů a dvě hlavní jídla. Finalisté mají nárok na dalších šest nápojů a dvě jídla. Pojede se street kluci a street holky a PRO bowl. Ti nejlepší si odnesou 35 tisíc euro jako prize money. To je slušná motivace, ne? Podrobnosti k pravidlům závodu najdete na webu soutěže.

Třídenní vstupenka přijde na 950 korun, pátek 400 korun, sobota 500 korun a nedělní finále přijde na 600 korun. Vstupy na večerní muziku a party budou stát 300 korun.