Novinka: Sportovní kolekce Desigual udělá ze sportu estetický zážitek

Nádherná, barevná, ženská módní značka ze Španělska se pouští do sportovní kolekce. Legíny nebo tepláky nemusejí být jenom funkční, pohodlné a praktické, ale úžasně slušivé, něžně barevné a dokonale podtrhující ženskou krásu. Sport se prostě stává estetickým zážitkem.

Legínám Desigual nechybí příjemná široká guma v pase, díky které se ženy při sportu cítí maximálně pohodlně. Některé modely mají ohrnovací lem, který lze stáhnout gumou a tak přizpůsobit postavě. Materiál je prodyšný a pružný a pomocí dobře zvoleného potisku dodá ženské postavě na atraktivitě. Kdo má radši volnější spodní díl, sáhne po perfektně střižených, slušivých designových teplákách Desigual.

Úžasná jsou také tílka a sportovní topy z funkčního a jemného materiálu. Hodí se pro hromadu sportovních aktivit, od běhání ve volné přírodě až po náročné fitness venku či v tělocvičně.

Sportovní kolekce Desigual jistě zaujme sebevědomé ženy, které chtějí být v každé situaci krásné a nebojí se stát středem pozornosti. Vytvoření kolekce oblečení určeného na sport je vlastně logickým krokem. Ženy a dívky, které nosí Desigual, mají rády krásu, barvy a především samy sebe. No a kdo má rád sám sebe, pro sebe také něco dělá, například sportuje.