Nový Tony Hawk pro Playstation? Možná, že už letos!

alt

Vypadá to, že po sedmi letech od poslední spolupráce se sk8 legenda Tony Hawk a firma Activision dali znovu dohromady. Ještě letos si budeme moct zahrát novou verzi nejpopulárnější skateboardingové hry Tony Hawk's Pro Skater.

O tom, že Tony Hawk a Activision něco plánují, se spekulovalo už dlouho. Teprve teď ale padlo oficiální prohlášení od Sony. Hra bude v prodeji už v roce 2015! Měla by vyjít také na X-Boxu, počítači ale možná i Wii.

Vše začalo, když Tony Hawk získal zlato na X-Games, olympiádě extrémních sportů. Oslovila ho firma Activision a okamžitě spolu podepsali smlouvu a pustili se do vývoje. Game byla hratelná na playstationu, Nintendo 64, Dreamcast a N-Gage. Dosáhla velkých úspěchů mezi lidmi i kritiky. Ti chválili hlavně její skvělou hratelnost. Okamžitě se začala prodávat doslova ve velkém.

alt

Hráči si mohli vybrat, za jakého profi sk8 ridera chtějí jezdit, a postupně v jeho roli odemykali jednu mapu po druhé. V každém levelu museli plnit úkoly ve skateparku nebo street, aby mohli postoupit do dalšího levelu. A nejspíš nějak takhle by mohl vypadat nejnovější Tony Hawk. Samozřejmě s hromadou dalších vychytávek a vymakanou grafikou.