Nyjah Houston představuje nový model bot DC Shoes

alt

Nyjah se podepsal už na podzim pod skvělou sérií bot DC Shoes. Teď představuje další, technologicky promakaný model nubukových botiček na skateboarding s názvem N2. V bílém a černém provedení.

Chlubí se kvalitní a vysoce odolnou dvojitou podrážkou, která vydrží i to nejtvrdší zacházení a přitom slušně pruží. Okraj boty je v místech, kde se dotýká kotníků, vyztužen pěnou, která nohu chrání a dopřává jí pohodlí. Vnitřní materiál brání pocení a udržuje nohu svěží a suchou, bota je samozřejmě prodyšná.

Více na o novém modelu na videu, kde Nyjah předvádí, co umí.

Kalifornská značka DC Shoes přišla s několika skvělými kolekcemi už na podzim a dobře se prodávají. Stojí za nimi slavní jezdci právě jako Nyjah Huston nebo Chris Cole či Rob Dyrdek a nesou dokonce jejich jména. Jezdci se podíleli nejen na jejich technologických parametrech, ale i designu.

alt

Velký úspěch mají právě boty mladého talentovaného ridera Nyjaha Houstona. Tenhle týpek je tak dobrý, že měl svého prvního sponzora už v sedmi letech a ve dvanácti si skejtováním slušně vydělával. Trénoval totiž od mala ve vlastním skejtparku, který koupil jeho do skateboardingu nadšený otec.