O víkendu budou Hranice hostit další ročník závodu Flatland Session

V Hranicích na Moravě se sejdou rideři BMX Flatland z celého Česka a Slovenska, aby na zdejším náměstí předvedli v soutěži „Flatland Session vol. 3“ v sobotu 23. srpna svůj um. Zúčastní se špičky české a slovenské scény včetně mistra světa Dominika Nekolného.

Odborná porota bude hodnotit dvě kategorie - profesionálové a začátečníci. Posuzovat se bude i „the best trick“, za který vítěz získá 1000 korun na nákup v e-shopu Blackcomb.cz, který je hlavním sponzorem těchto závodů.

Pojede se na krásném hranickém náměstí, kde jsou ideální podmínky pro flatland. „I já tam často trénuji,“ říká pořadatel závodů a sám vášnivý jezdec Tomáš Vejmola. „Celé tohle organizování mě baví a největší radost mám ze závodníků, když odjíždějí spokojeni a těší se na další ročník,“ dodává Tomáš.

I on si samozřejmě v sobotu zajezdí. „Ale bude tu obrovská konkurence, proto doufám, že mě domácí publikum podpoří,“ říká s úsměvem pořadatel.

Kromě závodů se diváci můžou těšit na vystoupení parkour Fatrion teamu a řadu soutěží o věcné ceny. Po skončení soutěžního klání nebude chybět after party v místním clubu City Bar Hranice. Nezapomeňte, sobota 23. srpna.